Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce mesaj ai pune pe un panou publicitar imens, special pentru jumatatea ta de Valentine's Day?

55 răspunsuri:
| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Mi-e dor si dorul meu te cheama cu cel mai patimas fior! Revin-o tu, si-apoi destrama din sufletu-mi atata dor!

| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Esti sensul vietii mele, si in rai ne vom iubi!

| JaDiDaTa a răspuns:

Te iubesc de la pământ până la cer, şi după. Te iubesc de la un capăt al lumii la altul. Te iubesc din clipa în care te-am întâlnit şi te voi iubii până la sfârşitul vieţii.

| kapraneagra2 a răspuns:

I love you baby!

| robess a răspuns:

Te voi iubi chiar si la 2 metri sub pamant

| White100 a răspuns:

Te iubesc! Voi fii mereu alaturi de tine! Pupicii

| LadyMm a răspuns:

" Te iubesc pentru ca mi-ai aratat ce inseamna dragostea adevarata. Te iubesc pentru ca alaturi de tine am impartit zambete, lacrimi, fericire, tristete. Te iubesc pentru ca esti tu! "

| Lavinie a răspuns:

big hug + kiss = Te iubesc love struck

| iiGalaxy a răspuns:

Scumpul meu ingeras din zi in zi ma faci sa te iubesc tot mai mult, in fiecare clipa trezesti noi sentimente in sufletul meu, in fiecare zi imi cuceresti inima tot mai mult, tot ce stiu este ca simt ceva special pentru tine.Te iubesc`! :*

| Cristinutsa_Railean_1996 a răspuns:

Pe acest panou as desena cit de mult imi iubesc prietenul si as scrie in mijloc,, Te Iubesc ''

| AndreyutsaaDragutsaa20 a răspuns:

Te iubesc, dar tot vreau sa fiu cu tine.

| puppyeyesss a răspuns:

„Sufletele noastre dansau, nevazute, intr-o lume concreta...„ N Stanescu.

| Catherina a răspuns:

Te iubesc scumpule.

| Giulykaa a răspuns:

Eu as pune urmatorul mesaj:Sa stii ca te iubesc si asa va fi mereu.

| Danyela_Natalia_2000 a răspuns:

Te iubesc!

| FrancescaNeagu1992 a răspuns:

Te iubesc si nu numai asta iubesc ce ai facut din inima mea, sufletul meu nu stiu ce as fi fara tine viata mea!

| CristinaCiobanasufana a răspuns:

Te iubesc

| Burundu4ka a răspuns:

Te iubesc si te ador`iubirea mea.

| Tashka a răspuns:

Tu ești aici --->♥.Ușa e ferecată pentru∞.

| Beverly a răspuns:

Tu y eu a Tres Metros Sobre El Cielo

| Constantin_Aurel_1977 a răspuns:

Te iubesc esti iubirea vietii mele.

| Beto_Mikey_Și_1994 a răspuns:

"Iubirea nu e un targ - te iubesc pentru ca ma iubesti; iubirea e o certitudine - te iubesc pentru ca te iubesc! "

| Alexandrulllllll a răspuns:

Du-te pasare in zbor la... in dormitor daca duarme no scula si dai un pupic din partea mea :*

| Ionita_Ana_1997 a răspuns:

Te iubesc mult mult!

| Ani1999 a răspuns:

Te iubesc pentru momentele cand ma faci "prostuta" apoi adaugi,"dar esti prostuta mea si te iubesc!", te iubesc pentru ca esti sincer, pentru ca ma protejezi si maintelegi.Te iubesc pentru imbratisarile si saruturile tale.Te iubesc dintr-un milion de motive, dar cel mai important, te iubesc pentru ca ma iubesti!