Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cine-ar juca rolurile principale intr-un film despre povestea ta de dragoste?

56 răspunsuri:
| viataeopoveste a răspuns:

Eu si el.

| DevilBro a răspuns:

Justin Timberlake si Selena Gomez

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Nici cel mai bun actor de pe Terra nu poate interpreta iubirea dintre noi doi la fel de bine cum putem noi înșine.Deși nu am mari înclinații spre actorie, atunci cand vine vorba să joc într-o piesă de teatru în care să simt ceea ce interpretez, nimeni nu o poate face mai bine decat mine! Ar fi o poveste de iubire bazată pe viața reală, cu evenimente reale care să ilustreze sentimentul puternic pe care îl simțim unul pentru celălalt! ♥

| AlexJr11 a răspuns:

Eu si ea, si ceilalti nu conteaza

| AnishM a răspuns:

Angelina Jolie si Brad Pitt. happy

| kapraneagra2 a răspuns:

Brad Pitt, Angelina Jolie happy

| mika99 a răspuns:

Cameron diaz.

| White100 a răspuns:

Brad Pitt cu Angelina Jolie.

| Jessicastarcool a răspuns:

O fata
ea imi strica toata dragostea

| LadyMm a răspuns:

Cu siguranta eu si el, deoarece nu cred ca ar interpreta alti actori mai buni, toate trairile, sentimentele, zambetele, lacrimile noastre, mai bine ca noi.

| Lavinie a răspuns:

Catherine Zeta-Jones & Orlando Bloom.

| iiGalaxy a răspuns:

Eu si cu el

| Nefilm a răspuns:

Angelina Jolie & Leonardo di Caprio

| Andra_Andrada_1996 a răspuns:

Justin bieber si selena gomez! kiss da sunt belieber

| anarox31 a răspuns:

Eu si el. Cu alte cuvinte, Penelope Cruz si Anthony Hopkins laughing

| puppyeyesss a răspuns:

Eu si el, dar l-as ruga pe el sa joace rolul meu, iar eu pe al lui. Dragostea adevarata inseamna sa ii cunosti sufletu, fara sa fie nevoie sa iti spuna prin cuvinte...

| Catherina a răspuns:

Eu si el desigur...

| Alexya22 a răspuns:

Noi doi love struck

| PisiDePis a răspuns:

Victoria Justice si Zack Efron big grin

| Rondi a răspuns:

Kate Winslet si Leonardo DiCaprio

| Betaniahu12 a răspuns:

Catherine Zeta-Jones si Gabriel Garko.

| FrancescaNeagu1992 a răspuns:

Bine inteles ca eu si el. Povestea cum ne-am cunoscut, cum ne-am indragostit, fiecare cearta marunta si fiecare lucru banal ar aparea in acest film.

| CristinaCiobanasufana a răspuns:

Eu si prietenul

| Geolinaa11 a răspuns:

Mario Casas :X:X:X

| Beto_Mikey_Și_1994 a răspuns:

Eu si cu iubitul meu pentru ca nu degeaba e poveste mea de dragoste big grin

| xdDiana a răspuns:

Eu si el daaa.