| Jelly55 a întrebat:

Va fi un Transformers 4? Daca da cam in cat timp va aparea si cine vor juca rolurile principale?

3 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Transformers 4 va fi cu siguranta produs in viitorul apropiat insa inca nu se stie cand si cine va interpreta rolurile personajelor principale. Se zvoneste totusi ca Jason Statham, cunoscut pentru filme ca Transporter sau Crank va primi rolul principal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Curiosu):

Iauzi, interesant big grin

| sLowSpawN a răspuns:

Pai, abia a aparut Transformer 3 ->cu 3 luni in urma ! Pentru Transformers 4 nu sa stabilit o data exacta .Directorul Michael Bay a spus ca seria Transformer va continua dar nu se stie nici macar data cand incep filmarile pentru noul film.