Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ti-ai face un tatuaj in numele dragostei pentru jumatatea ta?

253 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu fac, in mod constient, astfel de greseli prostesti.

| raduradu2014 a răspuns:

Niciodata.e o prostie

| inna1995 a răspuns:

Da.

| BlackAngel33 a răspuns:

Nu, pentru ca in ciuda faptului ca acum este totul frumos, peste cateva luni vom si ''tu'' si ''eu'', nu ''noi'', iar eu voi ramane cu amintirea lui toata viata pe mine. E o prostie.

| Catalyn_Catalin_1998 a răspuns:

Nu... fac orice pentru persoana iubita numai lucruri constiente...

| Sardinaaa a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Nu as face asa ceva!

| Elly94sweet a răspuns:

Mi-am facut deja : AE

| izabellamihaela a răspuns:

Da

| Dariusuu a răspuns:

Poate că dacă mi-ar salva viaţa măcar odată, ca să am un motiv bun (s-o port în suflet ca un tatuaj ).

E complicat nu ştiu.

| justfreelove a răspuns:

Un tatuaj cu henna (temporar) poate ar merge, dar unul permanent cu numele iubitei, ar fi un semn de disperare. Acum este cu tine pentru ca este convenabil dar lucrurile se mai schimba intre timp si ar fi penal ca viitoarea ta jumatate sa se certe cu tine pentru ca ai un tatuaj cu numele fostei.

| HaHaGirl a răspuns:

NU,am 2 tatuaje dar legate de amintiri placute, ca sa dovedesti cuiva ca-l iubesti nu cred ca e nevoie de un tatuaj.

| Visoiu_Violeta_1970 a răspuns:

Nu consider un tatuaj drept o declaratie autentica de dragoste, deci raspunsul meu e: nu!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
M-aş tatua, dar nu aş face ceva în genul să scriu Xulescu jumătatea mea.
Deci nu aş face în numele dragostei pentru jumătatea mea.
Pe curând!

| Felys a răspuns:

Nu asa se demonstreaza dragostea, cati nu si-au facut si s-au despartit, sunt impotriva tatuajelor de orice fel

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu aș face asta.

| 4n0NlmUs a răspuns:

Nu,nici gand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
Cum spunea cineva mai jos, un tatuaj cu henna poate ar merge, dar unul permanent la nici un caz!
O zi frumoasa!

| sofisis a răspuns:

Probabil ca da, intr-un loc intim sa vedem doar noi doi.

| Bluey a răspuns:

Nu in niciun caz

| negAt1we a răspuns:

Nu.Poate pe viitor

| R3laXaTT a răspuns:

Nu mi-as face pntru ca imi murdaresc pielea in primul rand nu trebuie sa ii arat printr+un tatuaj ca o iubesc, pot sa ii arat asta prin alte moduri.

| R3laXaTT a răspuns:

Scuzati-ma pentru ca am scris printr+un trebuia printru-un.

| Gabytsha a răspuns:

Da

| VOXaware a răspuns:

Oricat as tine la persoana iubita, sunt de parere ca este o prostie sa faci asta, cea mai mare dragoste o porti in inima, nu pe piele.

| CrinaCorban a răspuns:

Nu nu as face asa ceva.hee hee

| Sahan_Carmen_1992 a răspuns:

Da,am o fraza dedicata de el care imi place la nebunie. Si exprima exact ceea ce simt pentru el.

| SorrowSmile a răspuns:

Never!

| Roxanna112345 a răspuns:

Da, as fi dispusa sa fac asta!

| criss456 a răspuns:

Nu,nu cred)

| faramatania a răspuns:

Nu,categoric,nu dovedesc nimic prin asta, nimănui, nici chiar în dorința de a eterniza, decât prost-gust.E ca și cum mi-aș agăța prin casă o carpetă cu "Răpirea din Serai"