Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai ascunde o prajitura cu ravas pentru jumatatea ta, ca sa-i faci o surpriza?

59 răspunsuri:
| r3flexe a răspuns:

In veceu sunt sigur ca o va gasi ooo da laughing

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

M-aș trezi înaintea lui și aș da o fugă pana la frigider pentru a i-o ascunde într-o felie de tort de ciocolată cu multă frișcă, este micul său dejun preferat! Astfel sunt sigură că va găsi prăjitura cu răvaș!

| Binedacăvrei a răspuns:

In cutia parfumului smug

| Kara361DIsnOt a răspuns:

Intr-o prajitura, acolo nu s-ar astepta niciodata! laughing))

| White100 a răspuns:

Ne uitam imtreuna la un film romantic, comedie...iar ravasa as ascunde-o in bolul de floricele.

| cristinella1 a răspuns:

La o cina romantica

| LadyMm a răspuns:

Nu cred ca as ascunde`o, pur si simplu m`as trezi inaintea lui, si in locul meu, in pat, sa gaseasca prajiturica big grin. L`ar surprinde cu siguranta happy

| Lavinie a răspuns:

As pune-o frumos impaturita in rucsac.

| iiGalaxy a răspuns:

In cutia mea de bijuterii si o inchid deoarece el ma mai ajuta sa imi gasesc pereche mea de cercei favoriti...

| andreeamada a răspuns:

In tava cu baclavale. Baclavalele sunt prajiturile preferate ale iubitului meu. :p :X

| iszabell13 a răspuns:

In buzunarul de la geaca sau in incaltari!

| Dayana_Marcela_Medrut_1998 a răspuns:

In mancare

| AdruuJoker134 a răspuns:

Cand serveste masa, ii dau desertul si in desert sa fie ravasulwinking

| ๑Ioana๑ a răspuns:

Intre haine laughing

| Cutuuuuu a răspuns:

Las lega la ochi si las duce la masa tu acolo ai veni cu o tava sin pe ea ai avea : O salata, o afea si o vaza de flori si l-ai pune sa aleaga una dintre ele ....cand vrea vaza tu eu dai si il PUPACESTIII happy laughing

| Betaniahu12 a răspuns:

In buzunar Daaaaaa /:

| GabyGabitza2003 a răspuns:

In geaca...

| anonimus110000 a răspuns:

In biroul ei

| anonimus110000 a răspuns:

In sifonier

| esteraesty a răspuns:

As pune-o in prajitura. funda?

| Tashka a răspuns:

I-aș da-o chiar eu, pentru ca să-i văd reacția, să văd cum zîmbește! E nemaipomenit de plăcut cînd simți urmările unui bine, unui bine făcut pentru jumătatea iubită.

| Toma_Cristian_1996 a răspuns:

Pai as face un tort in forma de floare si prajitura cu ravas sa fie centrul florii.Iar tortul l-as servi ca desert la o cina romantica. happy

| Seoul_Han_1979 a răspuns:

Intr-o cutie de inele pusa intr-o pereche de pantofi cool

| marinalmh a răspuns:

In buzunar

| Greab_Dumitru_1951 a răspuns:

La zgarda cățelului!

| distilata a răspuns:

In bordul masinii.

| MirabellaDewis a răspuns:

Sub perna big grin

| Anuta_Anutza_1997 a răspuns:

Intr-un loc unde umbla des.

| lavinia14021998 a răspuns:

As ascunde-o intr-o jucarie de plus cu fiermuar