| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, Azi pe faceBook la prajitura cu ravas am primit acest mesaj:"Mai bine un dusman intelept decat un prieten neghiob" Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Cred ca inseamna ca ar trebui sa fii un dusman intelept pentru ceilalti decat un prieten neghiob, adica care nu e capabil de nimic. Fiind un dusman intelept poti sa-i ajuti pe ceilalti.

1 răspuns:
| EugeNNio a răspuns:

Oamenii intelepti nu au dusmani asa ca te sfatuiesc sa-ti faci susmani din astia.