| 1Q a întrebat:

Am niste haine pe care doresc sa le donez nevoiasilor, unde pot face acest lucru in Bucuresti? O adresa exacta va rog

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La biserica cea mai apropiata, mergi si intreaba acolo.

| romeo78 a răspuns:

La o biserică mergeți și vorbiți despre haine.

| Bizon95 a răspuns:

Exact la biserica voiam sa zic si eu
STIE popa cui sa i le deawinking
si e plin ochi Buciurestiul de biserici

| Simpatic a răspuns:

Toti ati zis de biserici, dar de orfelinate nu a auzit nimeni? e atat de greu sa cauti un orfelinat sa vorbesti cu persoana de la intrare sa cheme pe cineva din inauntru si sa donezi acolo?
toti cu bisericile in sus si in jos, popa nu are nevoie sa faca efort suplimentar daca nu include bani pentru el.