| TheDarkCristi a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu si eu unde pot gasi castane in Bucuresti, chiar am nevoie. MERSI! FUNDAAAAAA

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu sunt sigura daca acelea sunt chiar bune de plantat... poti cumpara dar si gasi in pădurile apropiate sau in parcuri daca aveti copaci ce ofera castane ca si "fruct"

7 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Poti gasi in Kaufland, Carrefour sau altele asemanatoare.Sunt la kilogram, si poti lua cata cantitate vrei.Sunt cam scumpe dar daca tu iti doresti, poti cumpara.

| TheDarkCristi explică (pentru FoxyM):

Nu vreau neaparat de mancat. Vreau sa le plantez si sa cresc copaci din ele, adica sa fie proaspete.

| cyupaku a răspuns:

Castanele cresc in castani, cauta parcuri si vei gasi castani care au castane

| TheDarkCristi explică (pentru cyupaku):

Ce parcuri au castani?

| cyupaku a răspuns (pentru TheDarkCristi):

De unde esti nepoate?

| TheDarkCristi explică (pentru cyupaku):

Bucuresti.

| cyupaku a răspuns (pentru TheDarkCristi):

In Gradina Botanica gasesti castani