| Zdog a întrebat:

Ce gandac este acesta? Ce e asta? https://imgur.com/gallery/FoAv9

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Este un tipicul cockroach, adica, gandacul de bucatarie.

Bucurestiul era plin de ei acum doi ani. Daca ai asa ceva prin casa, omoara-l cat mai repede si curata bine. Se inmultesc foarte repede si unii au un saculet cu oua care cade in momentul in care ii omori, din care vor iesi tone de gandaci ca asta. laughing Crede-ma, nu vrei asa ceva.

| Zdog explică (pentru OoBunnyoO):

Nu este plosnita?

| RAY a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Ieri am vazut un spital din alba plin de soareci, gandaci, in Romania neam obisnuit cu asa ceva

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este gandac de bucatarie!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Delicatesa mediteraneana

| Sociopat a răspuns:

Gandac de bucatarie.

| Zdog explică (pentru Sociopat):

Nu e cumva plosnita?
Sunt la tara la niste rude si imi e frica sa dorm

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Zdog):

Nu cred. Plosnitele au corpul un pic mai rotund si nu au mustati asa mari.

| dannys a răspuns:

Nu stiu imi pare rau dar scarbos arata.

| Zdog explică:

Gluma de santier, ai un raport din partea mea