| InFinITIG2A a întrebat:

Imi puteti spune si mie pe romaneste si direct cat inseamna 19, 99 E (euro) in bani romanesti adica...36 lei, 40 lei, 60lei... stiti voi va rog ajutati-ma SI DAU SI FUNDITE ma ajutati?

6 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Inseamna 91,17 ron

| KronstadtResurrection a răspuns:

Pot să te ajut, dar nu vreau. Oricum ai uita de la ✋ pan' la gură.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand ii schimb la o casa de schimb valutar iei cam 86-86 de lei, pentru cei 19.99.
Cand ii cumperi, platesti cam 93-94 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe convertor valutar online.Acolo poti vedea orice valuta preschimbata in lei(roni)

| Apocalipsa22 a răspuns:

Fac 91.48 lei.

| Adiadictie a răspuns:

Astept fundita pentru rochita. cu 20 de euro