| qNeo a întrebat:

Plsss e urgent...ma duc si eu la balul bobocilor si trebuie saa ma prezint...plss o prezentare pentru bal poate sa fie in rime sau nu stiu scurta de 3 5 randuri ceva de genu laughing) Funda URGENT

4 răspunsuri:
| Bubbleuh a răspuns:

Daca faci parte din sceneta, si trebuie sa ai actul tau, si nu ti-ai pregatit nimic, atunci renunta.
La noi s-a facut una de **** cu o poezie bine scrisa... DAR CINE PLM VREA SA AUDA POEZII LA BAL.

| qNeo explică (pentru Bubbleuh):

Mi-am pregatit dar ***...

| Bubbleuh a răspuns (pentru qNeo):

Eu iti spun decat ca la noi toti au huiduit orice act ce nu era cu saptamani inainte pregatit si bun.

| lllyyy a răspuns:

Buna eu sunt o fata/baiat cu multa personalitate
Imi plac foarte multe lucruri:de exemplu...(DAI TU)
Sunt o fire foarte creativa
Sper ca te-am ajutat