| draculauramh a întrebat:

Stiti unde pot gasi papusi monster high gratis?

13 răspunsuri:
| 0oSenioritao0 a răspuns:

Nu cred ca e asa ceva(GRATIS).

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Gratis nu gasestibatting eyelashes

| b3b3lushaa a răspuns:

Nu cred ca gasesti nicaeri.

| EeMMinem a răspuns:

Cum sa nu gasesti gratis... la tomberon sunt de toate felurile

| FlorinDGF a răspuns:

Nicairei baga o funda la mr. SlimSh4dY

Răspuns utilizator avertizat
| Andr3y876 a răspuns:

Da gasesti daca-ti dau prieteni furilaughing cumperi sau cauti prin gunoaie (GRATIS NU GASESTI)funda plzz

| razvy9912 a răspuns:

Gratis nu gasesti chiar deloc pe bani da

| TPUlog a răspuns:

Da exista un second hand in Suceava care vinde jucarii gratis sigilate

| LucaTheodor a răspuns:

La gunoi! In alta parte nu stiu unde poti gasi. Nimic nu este gratis!

| eddy88eddy a răspuns:

Te duci la o prietenă de a ta care are aceste păpuși si o-le furi, faci schimb cu ea de păpuși, te rogi la Moș Crăciun să îți aducă, le ceri părinților sa îți i-a una.

| CannbalCorpse a răspuns:

Nu găseşti gratis, decât dacă îţi va da cineva.
Sper că te.am ajutat.O seară bună.

| Ady2098 a răspuns:

Nu gasesti.