| ForeverAlone97 a întrebat:

A început să mă apuce nostalgia. Aș vrea să mă duc în parc să mă dau pe leagăne, tobogane, ș.a.m.d. Este în schimb o problemă: să nu se rupă cu mine.

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cat timp nu sunt de plastic, nu prea cred ca se rup. S-a dat in leagan un prieten de 110 de kg. Intrebarea e: iti incape fundul in ele? laughing

| ForeverAlone97 explică (pentru supadeceapa):

Nu știu. N-am încercat. Dacă cu tipul ăla nu s-a rupt, ei bine, eu am cu 15 kg cu mai puțin.

| ForeverAlone97 explică (pentru supadeceapa):

Nu știu. N-am încercat. Dacă cu tipul ăla nu s-a rupt, ei bine, eu am cu 15 kg cu mai puțin. Deci nu cred că se va întâmpla nimic

| supadeceapa a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Atunci incearca.

| ForeverAlone97 explică (pentru supadeceapa):

Ok

6 răspunsuri:
| DeDeDeeaSweety a răspuns:

De ce sa se rupa? Adica daca ai trece de vreo 100 km chiar 120 mai inteleg

| ForeverAlone97 explică (pentru DeDeDeeaSweety):

O să încerc să văd