| sexoasa234 a întrebat:

Ajutoor! Am fost violata de baiatul cu care urma sa fac sex (cel care mi-a propus asta) Povestea era in felul urmator: L-am incitat la mine acasa ca parintii erau plecati la Orsova pe 2 zile si cand am fost la baie a venit si m-a prins de gura si a inceput sa ma dezbrace si sa faca sex cu mine. Ma legat de pat si a inceput. Dupa ce a plecat ma amenintat ca daca zic cuiva o sa puna pe altul sa faca acelasi lucru. Mamei n-am avut curaj sa-i spun. M a intreb daca a fost viol adevarat.Ma puteti ajuta? Ce sa fac? Miam cumparat anticonceptionale si mie jena de ce s-a intamplat. Cel mai bun raspuns dau funda! Va rog!

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 13 ani chemi un bărbat în casă?
Dacă este așa cum spui, ceea ce eu nu cred te duceai direct la poliție cu toate amenințările primite, da?
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Te-a violat pă dracu'. Zi mai bine că nu ţi-a dat suficient sau poate a uitat să plătească la plecare.
Uite cum poţi să faci pârnaie pentru toate zdrenţele...

| MMihai a răspuns:

Deci voi 2 ați stabilit să faceți sex, după asta l-ai chemat la tine și nu ai avut foarte mare chef de sex în secunda aia și el te-a violat.
Este și nu este, dar nici tu nu ai făcut scandal că nu mai vrei să faceți sex, nu te-ai dus la medico-legal, să contate urme de bătaie, că nici nu cred că v-ați bătut, nu l-ai reclamat la poliție imediat etc.
Deci acum este tardiv, sub aspect medico-legal.

| MMihai a răspuns:

Comparând această întrebare, cu restul întrebărilor, puse de tine, tot în zilele astea, asta este nimic, pe lângă alte treburi, pe care le poți face tu!
Ce crezi că dacă ai schimbat poza, și ai șters o întrebare, chiar toată lumea, ș-a pierdut, cu totul memoria, în ultimele zile?

| Азбука a răspuns:

Se pare ca ai stat de buna voie si acum pari cam nemultumita, se putea si mai bine.

| tuGatita a răspuns:

Fata tu chiar esti atat de proasta? cum dracu te poti gandi sa te f... la varsta asta? u nu esti normala. nici nu creca te-ai dezvoltat cat trebuie si tu te f... aici ma ref si la restul intrebarilor postate de tine. si nu draga nu ai fost violata ca tu ti-ai cautat-o. p tine te-a mancat asa ca nu ai de ce te plange

caramela
| caramela a răspuns:

Omu a vrut sex salbaticwinking o fi vazut omu o secventa, un film ceva si a vrut sa experimenteze, pai daca tu l-ai chemat sa faceti sex, acum vrei sa il torni? a fost doar o partida de sex si atat, doar nu era iubitul tau sa faceti dragoste...winking ce vei zice autoritatilor?

| Ralucarrie a răspuns:

Spune-i l maicata...ti-e jena de persoana care ti-a dat nastere si te-a crescut si nu tie jena sa scrii despre asta p internet unde intreaga tara poate citihappy... dupa raspunsurile p care le-ai primit cred ca ti-ai dat seama ce fel de persoana te cred cei care au citit despre violul tau, vorbeste cu mama ta care te cunoaste si care nu o sa-ti raspunda "pai tu ai vrut-o", mie in locul tau mi-ar fi fost mai multa "jena" sa public asa ceva pe internethappy

| danamarin a răspuns:

Numele spune totul

| DAПA a răspuns:

Pai spune-le parintilor, sau du-te la medic.

| mogosan96 a răspuns:

"a venit si m-a prins de gura si a inceput sa ma dezbrace si sa faca sex cu mine. Ma legat de pat si a inceput."
cum vine asta ca nu am inteles. deci a facut sex cu tine si apoi te violat?

| Mayhem_8215 a răspuns:

E troll baaa!

| DaNNN a răspuns:

Poate e el mai salbatic.

Răspuns utilizator avertizat
| 3rdWW a răspuns:

Esti troll sau un copil cu o imaginatie ciudata.
Deci troll.

| emastelista a răspuns:

Imi pare tare rau de situati ta dar ar trebuie sa le spui parintilor pentru ca ei stiu cei mai bine de facut stiu ca va fi f greu dar asta e succes

| inna_4838 a răspuns:

Mai bine i-ai spune mamei tale sa ia masuri.imi dau seama ca iti este jena dar este mai bine. cine stie la cate fete o sa le mai faca asta.ai grija :*

| ggeeoorrggiiaannaa a răspuns:

Mah de-odata ce l-ai invitat la tine fiind singura acasa dupa ce ti-a propus sa faci sex cu el nu stiu de ce te miri atat...sau nu te-a satisfacut suficient si de aia te plangi acu?