| Marioonel a întrebat:

Cum sa misc chesti cu puterea minti

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In ce film ai vazut asta?

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Simpatic):

Te-ai uitat la "Matilda" pentru prima oara in viata?

| Simpatic a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Nu stiu ce relevanta are fata de ce am intrebat eu dar in fine
si nu, telekinezia exista in mult mai multe filme decat aceasta matilda happy

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Simpatic):

Scuze, scuze. Cred ca e ceva eroare. Voiam sa raspund la întrebarea de mai sus, a celui care a pus-o, dar in ultima vreme imi face TPU-ul figuri.

| Simpatic a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Nicio problemawinking

da, are multe bug-uri TPU in ultima vreme, din cate stiu se lucreaza la platforma! insa ce anume se face concret nu am de unde sa stiu!

| VoidEternal a răspuns:

Cu puterea mintii.

| Anonimul151 a răspuns:

O poți face doar în imaginația ta. În realitate nu este posibil. Dacă ar fi toți ar face ceva cu puterea minții.

Se mai poate doar în filme și seriale. Poate de acolo te ai inspirat în legătură cu ideea asta