| melissa_3397 a întrebat:

Alcatuiti o scurta declaratie de dragoste cu urmatoarele cuvinte :

1. varza 2. nebun 3. terci 4.indragostit 5. piatra

Cea mai amuzanta ia fundita hai sa va vad :X:X laughing) :*

Răspuns Câştigător
| pauza a răspuns:

M-am purtat ca un nebum, iar tu m-ai facut sa par varza, cand m-am indragostit de tine toti mi-au spus ca am facut un terci, dar cand mi-ai spus "te iubes", mi-ai luat o piara de pe inima. nu prea le am eu cu literaturalaughing

10 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Stau in fata pc`ului mancand terci cu varza si plang ca o nebuna cand imi dau seama ca m`am indragostit de o piatralaughingrolling on the floor

| Ingrid16V a răspuns:

1)Pentru mine esti o varza...whistling
Ce mereu ma enerveaza.
Esti un nebun de legat...
Ti-as mai da o piatra-n cap.laughing
Apoi te bat si te fac terci...
Si ca indragostitul ai sa pleci!rolling on the floor

2)Tu de mine-ndragostit...
Vai ce mult ai suferit.
Ca o varza murata,
Iar deasupra o piatra!
Si mai fac si terci din tine...
Ca nebunu sari pe mine...laughing

fundita?
:dtongue

| Doddel a răspuns:

Am fost demult indragostit
si normal, parasit
am fost facut terci
Apoi am devenit o varza
Cand te-am cunoscut am devenit iar piatra
Acum sunt nebun dupa tine si hai sa luam o varza sa facem sarmalute

| Doddel a răspuns:

Am fost demult indragostit
si normal, parasit
am fost facut terci
Apoi am devenit o varza
Cand te-am cunoscut am devenit iar piatra
Acum dupa tine sunt si voi fii nebun
Pe bune iti spun

| medgirl a răspuns:

Imi place de tine pentru ca ai un caracter nebun, ii faci varza pe toti, stii sa prepari un terci super-bun, iar acum ca stiu ca esti indragostit de mine, mi s-a luat o piatra de pe inima! Si ca la incheiere...am glumit...nu mi-ai placut niciodata laughinglaughinglaughing

| Gigiku a răspuns:

"Cand te-am vazut, am luat o piatra in gura. Prima oara cand m-am indragostit la prima vedere. Erai cam nebuna fata, dar am devenit o planta de cand te cunosc, ceva gen varza, nu sunt in stare de nimic, sunt euforic, moale ca terciul, indragostit."

| ana2205 a răspuns:

Dupa multa suferinta sufletul imi e de piatra, mi-ati distrus inima, mi-ati facut-o teci. Dar ca un adevarat nebun ce iubeste dincolo de superficialitatea pamantului am renascut din propria cenusa, din fiecare suferinta s-a nascut o frunza ce incet incet s-a transformat intr-o varza uriasa. E varza unui indragostit care nu stie sa renunte la dragostea sa eterna. Te iubesc zadarnic...
Vezi de treaba ca glumesclaughing

| Roz a răspuns:

Esti varza amice! Te crezi tare ca piatra, nu? Pur si simplu te-ai indagostit si acum crezi ca poti face terci din inima mea? Esti nebun si phiopat dar eu tot te IUBESCbig grin

| xNirvana a răspuns:

Sunt indragostit si nebun dupa terci.As pune si niste varza delicioasa.Nu vii se face deja pofta? Cred ca m-a lovit cupidon sau eventual o piatra.

| lilica1495 a răspuns:

Cand mi-ai dat cu piatra in cap laughing m`am indragostit de tine la prima vedere, ca un nebun! te iubesc varza mea apetisantalaughingte invit sa mancam un terci cu laptelaughing