| Ejkoli a întrebat:

Am 1.71m înălțime și 60kg. Sunt baiat, iar peste o luna împlinesc 15 ani. Mi se pare ca sunt cam scund la 15 ani fără o luna. Sunt la liceu si in comparație cu altii din clasa mi se pare ca sunt mai micuț. Nu practic niciun sport momentan.
As vrea sa stiu daca o sa mai cresc si dacă
trebuie sa iau ceva suplimente de vitamine si minerale si cat timp trebuie practicat sportul respectiv pentru rezultate.
P.S. Tata are 1.74-1.75 si mama 1.61... am și unchi mai înalți. sunt neliniștit :/

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Esti destul de mare la varsta asta, eu am 23 de ani si 1, 74 ma vad destul de inalt. Nu are rost sa fi mai mare decat zidul Chinei pentru ca nu rezolvi nimic asa, cand o sa te culci cu una capul ei va ajunge la pieptul tau si nu poti sa o pupi in caz ca mai cresti mult.