| anonim_4396 a întrebat:

Am citit într-un ziar că cică nivelul violenţelor in şcoli pune România pe primul loc in Europa.
La liceu,de la ce pornesc conflictele între elevi în afară de droguri, alcool şi invidie?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la bani, nivel social si legaturi in care se involucreaza.

| TeckTonik997 a răspuns:

Sa fim seriosi... cine se bate de la droguri, alcool sau invidie? E prea devreme sa fii deja la 8 beat sau drogat...de cele mai multe ori se bat pentru ca exista grupuri de smecherasi care provoaca asta, fac misto, isi bat joc etc., reusesc sa te infurie, le spargi gura si apoi merg cu paratul si cu plansul la profe. Eu pana acum de-astia am intalnit.

| Wehrmacht a răspuns (pentru TeckTonik997):

Si eu am intalnit exact acelasi tip de cretini.Profesorii nu fac nimic in legatura cu ei dar fac cu tine cand ripostezi.Niste idioti, si ei si profesorii de genu' asta.

| GYGYLATINO a răspuns:

Eu unu zic ca se bat pentru o fata anume adica din cauza la gelozie

| unulrau a răspuns:

Intr-adevar, in Licee si scoli multi se bat sub influenta alcoolului, a invidiei si a drogului. Altii se bat din cauza unei fete [ gelozia ]. Cei mai multi se bat fiindca asa se cred ei "smecheri" laughing Adica daca l-ai batut pe ala, toata scoala te stie, si acum ei te cred " Tipu dur / periculos ". Eu cred ca cam de la astea. Dar se poate si din cauza Anturajului big grin