| AnaCT a întrebat:

Am foarte multi bani. Nu e vina mea, pur si simpla am parinti bogati. De curand m-am combinat cu un tip simpatic. Credeti ca vrea sa profite de mine?

133 răspunsuri:
| Nelamuritul a răspuns:

Ba, poti afla astfel: nu ii dai nimic din punct de vedere material. Il ajuti sa zicem intr-un caz daca are nevoie, dar doar cu imprumut in rest nu-i dai niciun ban sau nu-i cumperi absolut nimic. Daca ramane cu tine teoretic inseamna ca-l doare undeva de banii tai. Bine mai sunt si altele, dar in principiua cam asa sta treaba. happy

| Roliii a răspuns:

Se poate, dar inca e la inceput

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde de tine acuma, daca are si el bani, nu ar fi asta un impediment, dar acuma tu esti in masura sa iti dai seama despre asta, de profitat nu ar avea cu ce (deocamdata) dar nu ii da ocazia sa ii arati, sau sa ii oferi... Pana la urma nu banii construiesc o relatie, dar o intretin, si nu e cum spun majoritatea fetelelor ca baietii sunt profitori, depinde de caracter, de situatia lui financiara, poate chiar simte ceva pentru tine, in concluzie nu ii arata ca ai bani, tine-i pentru tine!

| maryus24 a răspuns:

Incearca si vei afla, cauta si vei gasi

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Depinde de tip. Nu este bine sa spunem ca toti baietii sunt asa. Aduce de multe ori cuvantul ban, in discutii?
Nu stiu daca raspunsul tau e da sa nu. Dar daca profita de tine, va arata cateva semne dinstincte. Nu stiu care sunt. Stiu doar ca exista.

| lucifer12345678 a răspuns:

Eu cred ca ai neuroni lipsa

| Nustiucinece a răspuns:

Asta o sa afli in timp avand in vedere ca doar asa poti sa iti dai seama. mie unul mi-ar fi rusine sa cer bani de la o fata mai bine ii fac pe ai mei happy

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

S.ar putea, nu ai de unde sa stii asta, dar daca nu risti nu castigi

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Treaba asta o vezi pe parcurs. daca esti nevoita sa scoti bani din buzunar in unele momente e clar ca profita.

| johnbucuresti a răspuns:

Da e normal sa se culce cu tine si sa iti ia toti banii laughing)
Asa ca cel mai intelept din partea ta ar fi sa nu ii spui unde locuiesti, sa nu te dai mare cu nimic, sa faci pe saraca
sa il pui sa iti cumpere pantofi
dar nu unii prea scumpi poate tipul nu are bani incerca si tu cu unii de 60 lei
ca sa vezi daca se da peste cap sa faca tot ce ii sta in putinta sa iti fie bine

spune-i ca esti racita si ca nu ai bani de medicamente sa vezi daca vine la tine cu mancare si medicamente

apoi trebuie neaparat sa ii dai banii baiatului inapoi pentru ca asta era doar un test.

nu il chinui

dar sa nu ii spui ca ai tu,
daca observa ceva spui ca, casa este a sefului tatalui tau care va lasa si pe voi sa locuiti acolo pentru ca voi ati avut casa dar va luat-o banca pentru ca nu ati mai avut bani sa dati la banca
asa ca ajunseserati sa stati cu chirie si nici chiria nu aveati de unde sa o platiti
asa ca seful tatalui tau sa indurat de voi si i-a dat voie sa stea acolo

dar tatal tau da 1/2 din cat castiga el in fiecare luna doar ca sa tina casa aia curata vopsita si varutia asa cum a primit-o de la firma la care lucreaza, tatal tau da jumatate din bani doar pe detergent vopsea curent...
si voua nu va mai ramane mare lucru.
iar obiectele de valoare din casa aceea sunt ale proprietarului casei respective adica a sefului tatalui tau.

| Darius2019 a răspuns:

Deci e treaba ta cu cine esti impreuna, nu te lua dupa altii happy vei observa daca si pentru ce te vrea, in timpwinking

| angel_4561 a răspuns:

Posibil,am vazut multe fete in cazul tau care intretineau financiar individul, el normal o iubea de se stingea si iadul

| Ihvnnm a răspuns:

Incearca sa ii observi comportamentul. Daca este profitor, sigur se va da pe fata pana la urma. Lucrul aceste va fi observabil in timp. Daca vezi si simti ca profita de banii tai, atunci e clar ca asta urmareste. Daca nu, poti sa stai linistita, pentru ca acel baiat te poate placea intr-adevar, indiferent de bani. Acum nu este cazul sa ii suspectezi pe toti baietii care te plac sau care te vor placea ca vor sa profitewinking mult succes!

| Chevyn a răspuns:

O sa vezi in timp pune-l ca cateva probe happy.

| Bibble a răspuns:

Paiii afla! Nu iti cheltui banii pentru el. Asa vei afla daca ii pasa de tine sau de banii tai

| GrayGaby a răspuns:

Acceasta Intrebare mi-a dat o boala incurabila...Multumesc

| Adrian1983 a răspuns:

Apai, si eu sunt din Constanta si astept sa-ti termini relatia laughing In rest, daca l-ai cunoscut cand i-ai dat de pomana pe strada, probabil vrea sa profite de tine, financiar. In rest, probabil vrea doar sa profite de corpul tau. Si daca nici de corpul tau, nici de banii tai, inseamna ca e mai bogat si arata mai bine ca tine.

| Chrlls a răspuns:

E greu de raspuns... Insa e usor sa-ti dai seama daca sta cu tine pentru bani tai ...gen daca te invita undeva si platesti tu e clar

| Camrry a răspuns:

Nu avem de unde sa stim noi asta pentru ca nu il cunoastem.
Dar din moment ce tu nu-i alimentezi buzunarele cu bani si el nu-ti cere, nu gasesc un motiv de ingrijorare.

| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

Buna!
Depinde,oricum,vad in poza ta de profil ca esti foarte draguta.
Cat privind intrebarea ta, o sa vezi dupa o anumita perioada ce are de gand.

| pantera30 a răspuns:

Depinde de cum arata cati ani are ce job are cu ce se ocupa si cat timp petreceti impreuna ca conteaza mult iubirea respectul sinceritatea si multe altele asta ca sa fiti sinceri unu cu altu. si daca e mai sarac ca tine imbraca-te si tu in felul lui coboarate un pic la nivelul lui de viata asta ca sa nu se simta maginalizat si mult noroc sa aveti o relatie frumoasa si de durata. PE CURAND

| Akira88 a răspuns:

Mai ai putina rabdare cu el si vezi ce vrea de fapt. noi femeile suntem parca predispuse la "fenomenul" asta numit profitat. nu e suficient sa ne dam noi, niste necunoscuti, cu parerea, despre un om care poate chiar nu vrea sa profite de tine. raspunsul o sa il ai din comportamentul lui, felul de a vorbi si a aborda lucrurile. doar sa ai rabdare!

| iDarkonillSolo a răspuns:

AMMM stai ca imi vine pasiunea de copil de 13 anihappy Daca sunteti mai mult de o luna mai lasa-l iar a treia luna intreaba-l ce stie despre tine si daca esti mai mica cu 6 ani decat el mutate ca poate e un agresor.

| iDarkonillSolo a răspuns:

Ok glumeam dar ca am 13 e adevarathappy intreba-l chestii despre tine si daca raspunde corect la majoritatea daca ai peste 18 ani intreaba-l cand vreti sa faceti sex daca el zice ca daca tu vrei sau ca zice peste o saptamana nu te place.

| MarcelAbagiu a răspuns:

In cazul in care ti-a cerut bani sa faci sex cu el, atunci as spune da.
Altfel, datele sunt inconcludente.

| Nico_Mary_1990 a răspuns:

Inainte de a te indragosti de el, incearca sa il cunosti mai bine. prefate putin indragostita. dupa mai mult timp de relatie iti poti da seama daca te iubeste pe tine si nu banii tai. fii fata desteapta. fii totdeauna cu un pas inaintea lui.

| MSAna a răspuns:

Asteapta si o sa vezi daca iti cere lucruri, dar nu prea cred daca e simpatic. laughing

| Irina36 a răspuns:

Pai daca incepe sa-ti ceara bani sau sa-l scoti la suc in oras etc pe banii tai si se face ca nu observa inseamna ca profita. Daca toata atentia lui e la tine inseamna ca vrea sa fie cu tine si nu cu banii tai. Dar mai indicat ar fi e sa nu stie cat de bogata esti.

| ROZ22 a răspuns:

Eu zic sa-l lasi pe el si sa te combini cu mine. am un suflet mare.

| CraiovAnonim a răspuns:

Ca sa iti dai seama daca noul tau iubit "sta" cu tine doar pentru bani pune-l la incercare cu ceva si vei afla cel imediat.