| AnaCT a întrebat:

Am foarte multi bani. Nu e vina mea, pur si simpla am parinti bogati. De curand m-am combinat cu un tip simpatic. Credeti ca vrea sa profite de mine?

147 răspunsuri:
| Lollllipop a răspuns:

Nu totul se rezuma la bani, dar poti vedea singura daca vrea sa profite sau nu de asta.

| Broyalty a răspuns:

Modul in care ai pus intrebarea, estue unul superficial.Insa iti poti da seama daca acest baiat este materialist in urmatorul mod : daca isi concentreaza discutile in jurul averilor tale, daca te pune sa platesti in locul lui, daca iti solicita bani sub orice forma sau daca se plange in legatura cu starea lui financiara, asteptand sa ii sari in ajutor.Din punctul meu de vedere, asta ar reprezenta un baiat care umbla dupa profit, sper ca te-am ajutat

| IDontCare27 a răspuns:

In Prezent.
Banii Conteaza.

| FancySummer a răspuns:

Mai da-mi si mie big grin ...Acum la subiect, cum stim ca foarte putini baieti au intentii sincere si ca traim intr-o lume materialista si centrata spre interese personale, e probabil ca vrea sa profite.Ai putea sa il pui la incercare, sa nu platesti tu si sa observi cit e frecvent abordeaza tema banilor in discutii, intreaba-l cit de importanta este bogatia pentru el si din raspuns, din limbajul nonverbal ai putea deslusi.S-ar putea sa te placa cu adevarat, gindeste pozitiv, dar fii pregatitta de imprevizibil.

| RAY a răspuns (pentru FancySummer):

Hei!

Trebuie sa va marturisesc ceva: de fapt, eu nu exist, sunt doar un personaj fictiv din filmul "Lumea e a mea" ai fac parte dintr-o gasca de zile mari: Larisa, Florin, Oli, Aura si Ana.
Chiar daca eu nu exist, probleme mele exista.

| XsentAna a răspuns:

Pai da.ne detalii... daca. nu plateste si el macar un amarat de suc sau ce mananci sau ce bei intr.o cafenea inseamna ca ori e falit, ori e nesimtit, ori profita. Dar ce te face sa crezi ca profita de tine? Nu toti baietii sunt la fel. Mai da.mi detalii si te ajut

| Anonimsoulmate a răspuns:

Buna Ana. In situatia ta, faptul ca esti populara s-ar putea sa nu fie motivul principal pentru care vrea sa fie cu tine. Este lesne de inteles faptul ca oricui i-ar placea sa se combine cu o tipa/tip cu o situatie materiala mai buna decat unul/una sarac/a. Tu te-ai indragosti mai repede de un tip super sexy si imbracat tot de la Zara, care miroase bine si conduce o masina faina sau de un tip imbracat in treningul vechi de 4 ani asteptand troleul in statie inghetat...(la fel de sexy). Pana sa ajungi sa ii cunosti mai bine, te asigur ca de cel din masina happy. prin chestia asta cred ca ti-am raspuns destul de bine si in cz sentimentele sunt oarecum "ajutate" si de o situatie materiala mai buna (este paradoxal dar asa este ) big grin

| marishka1111111111 a răspuns:

Salut, parerea mea este ca DA vrea sa profite de tine, am mai vazut asa cazut cind baietii profit de fete si casicum le "iubesc" numai pentru bani. Fii atenta! Daca dupa ceva timp iti cere ceva de la tine atunci fii sigura ca vrea numai banii tai!

| Ctc_Alin_1996 a răspuns:

Probabil avand in vedere ca ai bani.

| DanyelaDan a răspuns:

Nu stiu precis dar trebuie sai dai o sansa baiatului poate e o persoana buna si nu vre sa profite

| DanyelaDan a răspuns:

Nu cred dar daca nu esti sigura dul la testul poligraf

| Rebecaa1112 a răspuns:

Da

| concernedgf93 a răspuns:

Draga AnaCT, poti sa iti spun, ca ca proaspata femeie, baietii nu sunt rai. Daca acest personaj te-a agatat, sa nu crezi c-a facut-o degebeaba. Casa de piatra. big grin

| Ursu_George_1999 a răspuns:

Trebuie sa mai astepti pentru a iti da seama de asta...
Parerea mea...