| Lmune5 a întrebat:

Am mai multe întrebări.
1 pentru băieți 15-18 ani.
Voi vreți doar sex, nimic altceva...
Acum nu vreau răspunsuri de genul la fete nu le place sexul.
De ce va place sa va culcați cu o fata și apoi gata?
Serios m-am gândit mai existe oare băieți care sa iubească cu adevărat o fata nu sa se culce cu ea și apoi ce-o fi?
Acum nu insinuez ca fetele sunt ușa de biserica.
Întrebarea e pentru băieți
Aa și voiam sa va întreb de ce sunteți asa perverși, ba mana la fund, ba la?
Dau funda la cel mai clar răspuns.
Ca sa pricep și eu DC băieților le place doar sexul și DC sunt perverși

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai zice " De ce femeile sunt doar materialiste?".Ca sunt femei,care iubesc lucrurile materiale,mai mult decat cele interioare(iubirea de exemplu).Nu sunt toate,cum nu sunt nici toti obsedati de sex.
Tuturor le place sexul,dar,e o diferenta intre a-ti placea sexul,si a fii pervers, a pune mana pe fund.E ok sa faci astea cu prietena ta, daca e de acord, si tii la ea, etc.Banuiesc ca tu te referi la aia care nu tin la o fata,si fac asa,pai gandeste-te,ca o fata sa iti permita sa faci asa ceva,trebuie sa fie un pic "altfel",nu? happy Si daca e un pic "altfel",inseamna ca ii place,si ca vrea, nu? laughing
Sper ca ai inteles ideea, dar e doar parerea mea, ma rog, poate gresesc.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai gandi rational ai intelege, ce ar putea vrea un copil de 15 ani sa fim seriosi, un copil de 15 ani abia a terminat generala, e imatur, nu are un loc de munca, nici propi lui banii, se comporta conform varstei lui, ce ai putea vrea la 15 ani? nunta, tu ai vrea nunta cu un copil de 15 ani? nu e vb ca sunt perversi e vb ca la pubertate simtim nevoia de a face sex, dar asta nu inseamna ca nu simtim iubire doar ca voua va plac tipi populari, badboys care da se comporta conform varstei lor, nu vad nimic imatur in a vrea doar sex intre 15-18 ani, sa fim seriosi nici cu un liceu terminat nu ai o meserie, va grabiti prea rapid in viata aveti niste vise fara pic de logica sincer, sunt baieti cuminti dar le bagati in zona aia a prietenei iar ei le copieaza pe frati lor badboys, sunteti copii nu sunteti adulti

| WaterDrop a răspuns:

Si fetelor le place in aceeasi masura sau chiar mai mult. Nu te mai amagi singura, esti tu prea necunoscatoare de asta spui asta. Vei vedea pe viitor ca nu o sa mai gandesti asa.

| MistretulPufos a răspuns:

Iar tu generalizezi, n-ai gasit persoana potrivita

| Întotdeuna2 a răspuns:

Hm, rar mai găsești băieți frumoși și sinceri, serioși, însă de partea cealaltă a subiectului, prefer să mă abțin,, asta e,,

| RAY a răspuns (pentru Întotdeuna2):

Sa inteleg ca fizicul conteaza pana la urma nu asa zis suflet, baieti frumosi se comporta conform varstelor lor, ce seriozitate vrei la 15 ani?