| UnBroken2016 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.
Din cand in cand mai vad pe aici o fata cu intrebarea " sunt cu pisi de cateva luni si vreau sa ii scriu o scrisoare de dragoste. ce credeti ca trebuie sa ii scriu? ". E amuzant totusi ca sa vezi la toate intrebarile astea ca nu au nici macar un an impreuna. Dar totusi ma intreb de ce au ele impresia ca baietilor le plac prostiile astea? Fetele / femeile sunt destul de naive sa creada toate prostiile astea scrise pe o pagina. Orice idiot cu iq din 2 cifre poate cauta ceva pe interent si hop a copiat pe o pagina si ea gata il vede ca pe Romeo. De ce au impresia ele ca baietilor le place asa ceva? Sa fie oare ca va place? Ce ziceti?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Lasa-i sa-si traiasca si ei dragostea, vor si ei sa isi scrie biletele de dragoste rolling on the floor)))

| RainmakerX a răspuns:

Ar fi mai smechere niste cartonase cu "Naughty wish".

Asta inseamna ca baiatul poate cere orice fetei. *dar sa nu coste bani*

Oricum... se stie dupa nume la ce sunt folosite. =]]

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu. Insa aici nu e vorba neaparat de femei. Este pur si simplu incapacitatea de a te pune in pielea altcuiva si a-ti da seama de ceea ce isi doreste. Femeile au impresia ca daca lor le place sa primeasca chestii romantice si barbatilor le place. Aveam o prietena care ii lua de Valentine's prietenului tot felul de chestii precum perne in forma de inimoara sau cani sau suporturi de lumanari in forma de inimi. Dar asta mi se pare acelasi motiv pentru care o tipa pasionata de moda ii cumpara o carte despre moda prietenei sale, care este pasionata de masini. Bine, asta este un exemplu foarte simplificat, dar ideea este ca nu toata luma stie sa aleaga cadouri pentru altii si nu are nicio legatura cu genul.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Acum am vazut ca intrebarea era pentru baieti. Ups. laughing

| Deaad a răspuns:

"Daca femeia te iubeste incaltate si fugi"

Majoritatea inca traiesc in basme si au tendinta de a fi foarte sufocante.

Masculii vor in principal ***** si primesc cacaturi siropoase cum sunt declaratiile de dragoste.
Adica, n-am nimic cu ele, sunt normale cand iubesti pe cineva, dar prin scrisori in ***? Si mai si intrebi asta pe TPU.

Din cauza lor sunt parasite si tot ele bocesc.

| UnBroken2016 explică (pentru Deaad):

Poate nu stiu ca baietilor nu le plac prostiile astea. ASta ma intrebam si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca nu au nici un an impreuna, ca dupa un an "pisi" se transforma in "bou". Scrisorile indulcesc relatia, o improspateaza.Mai sunt si baieti romantici, pe placul inimii mele.
Ea-"O tu, iubite, cand eu nu voi mai fi, cata vreme ma vei mai iubi?"
El-"De.a pururea si.o zi!"

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca dupa logica ta, ala care e romantic ii place sa si primeasca chestii de genul, nu doar sa dea?
""O tu, iubite, cand eu nu voi mai fi, cata vreme ma vei mai iubi?"" Simplu, pana te ingrasi rolling on the floor.

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Ah greseala mea. Acum am vazut bine "cand nu voi mai fi". laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Sigur ca.i greseala ta, Shakespeare nu ar fi facut.o.
Iubirea te transforma!

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Fapte nu cuvinte. CUm am spus, doar fetele le plac /cred prostioarele astea.