| doru77 a întrebat:

Am un trandafir in plus de la florarie am luat zece si mi-au dat 11 ce ziceti as putea sa il dau unei fete de care imi place
?

Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

Bineinteles ca da.
Si mai spune-i ca daca nu i l-ai oferi ai simti ca nici macar primavara nu vine.happy

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ar fi un gest foarte frumos si totodata romantic. dar de ce ai cumparat 10? daca ii oferi buchet nu poti sa ai decat 9!

| PatyKan a răspuns:

Eu zic sa faci ceea ce iti dicteaza inima. Daca vrei sa il dai ei, e metoda perfecta de a te face remarcat [asta daca nu ai avut curajul sa ii spui ceea ce simti pana acum] happy

| moko a răspuns:

Trebuie sa dai la doua fete... nr de flori pe care-l dai la MORTI e cu sot, iar la cei vii le dai un nr impar

| Bloom_2977 a răspuns:

Cred ca ar fi un cadou perfect si un moment ideal pentru ai zice ca o placi.