| Otelul a întrebat:

Am vorbit cu o fată la mișto, pe care nici nu o știu și azi am zis să ii pun o întrebare la mișto și am intrebat-o daca vrea sa facem schimb de poze cu? si?, gluma era ca eu sa ii dau o poza cu o vânătă la propriu, dar ea nu s-a prins si m-a blocat! Acum mi-e frica sa nu arate parintilor și sa mearga dupa la politie. Si mi-e frica sa nu intru in belele! Ce risc daca sunt minor si suntem de aceeasi vârsta!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i gluma si cred ca meriti sa-i arate parintilor, ce anume i-ai cerut.
Asa ceva nu se cere nici macar in gluma, demotand ca esti un psihopat sau ai probleme mari de comporatmnet.

| VoidEternal a răspuns:

Să meargă la poliție și ce să denunte? Tentativa de distribuire de poze cu vinete? laughing) Stai chill, nu e nimeni atât de redus încât să facă asta și dacă ar face-o i-ar rade poliția în nas. Sunt probleme adevărate pe lumea asta, nu trafic vizual de... Legume. ¯\_(ツ)_/¯

| LordCristobal a răspuns:

Nu cred că riști nimic.
Atât timp cât nu i-ai trimis poza nu pățești nimic.
Și pe viitor sa nu te mai angajezi în conversații de genul asta pe internet.
Nu de alta dar dacă trimiți o poza nud la cineva acel cineva te poate șantaja și scapi foarte greu de problema.

| Terezapascu a răspuns:

Nu sunt riscuri. Nu cred ca o sa le arate parintilor decat daca a ofensat-o foarte tare faza asta, si atunci fii matur si asuma-ti.
Dar daca ati vorbit chestii mai personale amandoi, nu cred ca va arata nimanui, pentru ca nu ar vrea nici ea sa cada de fata neserioasa.