| Elish090 a întrebat:

Acum 3 saptamani am avut un mic accident si mi.am julit ambii genunchi, rana s-a vindecat dar mi.au ramas urme. Mi.e frica ca nu vor disparea. cu ce pot sa ma dau? O sa dispara? Cand eram mica ma juleam des dar nu aveam cine stii ce urme

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste vitamina E!
Vitamina E este vitamina care regenereaza pielea. Puterea ei este atat de mare, ca toate companiile cosmetice o pun in creme, pentru ca repara, vindeca, regenereaza pielea.
Vitamian E se gaseste in creme, uleiuri si chiar capsule uleioase cu vitamina E.
Recomand capsulele, pentru ca contin vitamnian E concentrata, putand sa tau cate o capsula, o pui direct pe genunchi si masezi pana intra in piele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca urmele ramase nu sunt prea adanci, in mod sigur vor dispare in timp. Multa sanatate!

| NAT0 a răspuns:

În timp. mai aşteaptă.happy

| Elish090 explică (pentru NAT0):

Au trecut 3 luni de atunci si degeaba

| Xdreaper21 a răspuns:

Eu am fost si taiat si nu am nimic am avut rana de 2 cm era super groaznic dar acum zici ca nici nu am avut-o