| Eu3281 a întrebat:

Buna,acum 6 luni aproape am făcut o mare greseala,am luat o pastila de ecstasy, ce urmări poate avea!? poate provoca ceva grav? am niște dureri de cap groaznice și ma gandeam sa nu îmi fi afectat la creier

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

laughing si eu intr-o viata anterioara eram criminal in serie, acum ma gandesc ce urmari pot avea in viata asta? tu ce crezi? laughing

| Eu3281 explică (pentru lpavel):

Pe bune acum... fără Glume

| lpavel a răspuns (pentru Eu3281):

Dupa 6 luni ti s-a curatat organismul, sangele nu numai 1 data ci de 100 de ori sau mai mult! E ca si cum ai intreba: daca ma imbat imi revin peste 2 luni sau tine mai mult? laughing