| Feffee a întrebat:

Am auzit k parul se poate indrepta si cu fierul de calcatlaughing, as vrea sa incerc si eu decii imi puteti explica cum se facehappy?

funditalove struckpt un raspuns explicitlaughing!

4 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

N-ai bani de placa? Naspa.

| Feffee explică (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Am placa! dar eram curioasa cum se se face si cu fierul de calcat!

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Mai Andreea nu te prosti ca nu-i de joaca cu asa ceva.
Mai bine du-te la magazin i-ati o placa de par(nu sunt scumpe ) si iti intinzi parul si gata!
Dar nu fa prostia asta sa faci cu fierul de calcat o sa ai probleme fff mari cu parul sanse 90% sa ramai chiala.

| Patricia_6146 a răspuns:

Am auzit si eu pe la niste prietene ca fac asta. Cica merge doar daca il ai lung si trebuie sa pui ceva din panza peste el ca sa nu il arzi. Oricum, eu te sfatuiesc sa ti-l intinzi totusi cu placa. Peace!