| anonim_4396 a întrebat:

Plz. spuneti-mi si mie.este adevarat ca iti poti indrepta parul cu fierul de calcat? rolling on the floor

10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu lol. ti`l arzi super tare. si nici nu se indreapta cu fierul de calcat;-j

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Da merge. dar ti-l arzi ff tare.

| AdelinaC a răspuns:

Daca vrei sa-l arzi si sa ramai fara el, da

| bxxt a răspuns:

Nu aveam de gand sa incerc.terminati.doar ca eu m-am contrazis cu o fata care zicea ca se poate.doamne/! rai mai sunteti unii!

| bxxt a răspuns:

Hai ca ma enervati.pe bune.am intrebat -si asa ca sa nu va mai dati atat de shmecheri sa stiti ca cunosc o gramada de fete care si-au indreptat parul cu fierul de calcat

| Damian a răspuns:

Ceai' ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta`i tarelaughing) Daca vrei sa ramai fara el incearcalaughing) Puneti capul pe masa de calcat si go laughing) Sa ne spui si noua cum o iesitrolling on the floor)) Yetiiiii te facilaughing)

| bebitssa a răspuns:

Incearca si dupa aia sa ne zici ce ai facut. laughing

| mariusvl_6613 a răspuns:

Da merge, ti-l face perfect...

| AAAlexutzAAA a răspuns:

DMNE.cine te-a mintit... Vrei sa ramai fara el? Atunci et sfatuiesc sa incerci