| Krone a întrebat:

Buna, am sa incep simplu si am sa termin repede.

Am chef de beau niste vin, tin sa precizez ca stau la sat si ma refer vin de casa facut din propria gospodarie. Am scos azi dimineata o sticla de vin dar e inca tulburel/tulbure. Chestia e ca as vrea sa ma ameteasca putin. Vreau sa zic daca e tulbure te poate imbata/ameti? Astept un raspuns serios.

Rog seriozitate, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ela05 a răspuns:

Te poți îmbăta, dar e posibil să capeți și vreo diaree, deci ai grijă?
Vorbesc serios. Eu aș zice să nu bei, dar na, dacă tu ții morțiș să te îmbeți cu acel vin poți, dar sunt și riscuri. Bine depinde de organism.

| Krone explică (pentru Ela05):

Raspunsul asta il asteptam. Deci. Zici ca te poti ameti/imbata dar e posibil sa frecventez wc-ul cam des.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu seriozitate: incercarea moarte n-are, dă pe gât una-două sticle și ne spui și nouă dacă ți-ai rezolvat problema. Hai șă trăiești!