| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am un aparat foto Lumix si mi s-au topit bateriile acum apr 2 saptamana si de atunci nu mai merge bine aparatul in sensul ca nu se mai deschide ala unde trebuie sa bag bateriile(am un lapsus si am uitat cum i se zicelaughing ) si de abia porneste.Am incercat si cu alte baterii noi noute insa se descarca foarte repede.Ce ar trebui sa-i fac?

3 răspunsuri:
| strawbbery98 a răspuns:

Buna! asa a patit si prietena mea ea si-a cumparat doua baterii dialea legate un de alta (am uitat cum se numesc) si acum ii merge cauta la magazin sau poti merge la un gsm un magazin de telefoane. succes:*

| DenysaLove a răspuns (pentru strawbbery98):

Cum adica legate? ca nu am mai vazut pana acum laughing

| strawbbery98 a răspuns (pentru DenysaLove):

Exista, parca ar fi lipitecu un scoci