| carinapop84 a întrebat:

As dori să mă ajutați cu câteva răspunsuri sincere dacă se poate. Vă mulțumesc!
Deci luna trecuta am fost la o nunta iar acolo am întâlnit un băiat timid care întâmplător a stat la aceasi masa cu mine el tot se uita la mine, când mă uitam la telefon se uita cu coada ochiului sa vadă daca vorbesc cu cineva prin mesaje, pe urmă a venit câțiva băieți la masa mea sa mă cheme la dans iar el când a văzut ca s-a pus unul dintre ei pe scaunul de lângă mine a lăsat capul în jos și tot a stat pe telefon, unul dintre băieți îl cunoștea și a mers la el sa îl salute iar când l-a întrebat ceva i-a răspuns sec. Țin să vă anunț că băiatul respectiv e timid și nu prea vorbește deși are 20 de ani.

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Si simteai nevoie sa impartasesti povestea asta cu noi laughing

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Ai omis întrebarea.