| SiMpLa a întrebat:

Baietilor le plac fetele timide? eu nu cred:-p

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta de la unul care are o varsta; baietii carora le plac fetele timide sunt baietii "buni", sunt cei alaturi de care poti avea o relatie frumoasa, in care sa fii fericita.

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aşa cum femeile au gusturi diferite la bărbaţi aşa şi bărbaţii au gusturi diferite la femei.
Ce nu-mi place mie poate oricând să-i placă la nebunie altuia.
În general bărbaţii nu plac femeile de un anumit fel. Unii bărbaţi preferă într-un fel, alţii în alt fel. Nu există o regulă.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu poti sa generalizezi dar, da, timiditatea e de multe ori un impediment in calea fericirii si a unei relatii!

| Bacemi a răspuns:

Depinde. Daca e o fata frumusica se poate. Sunt cazuri in care fata e mai timida la inceput dar dupa 2-3 intalniri prinde curaj si devine mai indrazneata. Mie de obicei imi plac fetele care sunt timide la inceput dar care devin indraznete dupa ce ajung sa te cunoasca un pic mai bine.

| Luori a răspuns:

Depinde de baiat.
Crezi ca fetele timide nu sunt luate?

| Sapphire a răspuns:

Sunt fel si fel de baieti.
Nu toti au aceleasi preferinte.
Deci da, sunt baieti carora le plac fetele timide. happy

| stefangeles a răspuns:

Eu unul prefer fetele mai ''cuminti'' is satul de restul poate de aia laughing

| pisicutsa a răspuns:

Dar, nu pot fi cu tine 100% de acord, căci cunosc foarte multe cazuri. Depinde cum se comportă fata, aşa îşi găseşte şi băiatul. Dar cel mai bun sfat e, să fii aşa cu eşti... dacă vei arăta o mască şi apoi cînd se va îndrăgosti de tine, tu ai vrea să te arăţi cum eşti întradevăr, dar el doar s-a îndrăgostit de acea care a fost la cunoştinţă. şi vor apărea neînţelegeri. Nu încerca să arăţi că eşti alta de cît tine însuţi. Aşa cum eşti tu, precis că se va gasi, căci pe lumea noastră pentru fiecare persoană se găseşte a doua părticică. Baftă

| liveincolors a răspuns:

Depinde de baiat. Sunt baieti carora le plac si fetele timide.

| ILoveYouMore a răspuns:

Eu sunt fata si sunt cuminte adica nu ma bat nu macert dar sunt inebunitra dupa un baiat tare energuc dragut si rebel. deci da baietilor le plac fetele timide sau nu depinde de baiat. fundita?

| 4you a răspuns:

Da imi plac si mie fetele timidewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, le plac fetele timide, rusinoase, misterioase, chiar daca nu recunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da. Depinde de baiat.