| soniaaamariaa a întrebat:

Baietilor nu le plac fetele timide DELOC?

44 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde de gusturi.
În cercul meu de prieteni de exemplu nu prea happy.

| Neinteresantul a răspuns:

Oricarui baiat i-au placut fetele timide pana la un momentdat. Majoritatea fetelor timide, devin curve cu timpul. Si decat sa-ti iei o timida si sa vezi cum se schimba in rau, mai bine iti iei o d-aia mai a dracu si, cu timpul isi va reveni cu picioarele pe pamant. Doar stii cu ce ai de aface din prima. Si stii ca mai rau de atat nu poate sa fie.

Răspuns utilizator avertizat
| Dizzyz a răspuns:

Le plac.

| AlinaCurca a răspuns:

Unor anumiti baieti le plac fetele timide. Depinde ce gusturi au.

| RAY a răspuns:

Alea timide sunt perverse majoritatea tacute dar curve mari, mai bine isi o tupeista macar sti ca asa e nu o prefacuta, falsa, ipocrita care joaca teatru

| OnlyTheScript a răspuns (pentru RAY):

Sa-ti fie rusine pampalaule! si eu sunt timida si asta inseamna ca sunt cum ai zis tu? luaate-ar naiba de copil

| RAY a răspuns (pentru OnlyTheScript):

La cum vb cam imi dai dreptate

| OnlyTheScript a răspuns (pentru RAY):

Si cum ai vrea sa vorbesc? : " dar eu nu sunt asa... de ce spuneti ca sunt asa? crying(((((("...crezi ca daca sunt mai timida eu de felul meu nu stiu sa iau atitudine? hai pa

| RAY a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Dya nu e vb de atitudine e vb de un limbaj civilizat sti aia 7 ani de acasa

| neutrino a răspuns:

Ba din contra!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O persoana timida ofera impresia puritatii, a cuminteniei, a compasiunii.Baietii cand se indragostesc se manifesta prin acordarea unei atentii aparte fata de iubita lor.Simt nevoia s-o protejeze,sa-i fie in preajma.Cei care vor relatii cu o desfasurare mai rapida,cauta fetele care dezvaluie mai,,liber,,prea mult dintr-o data. Poate se v-or supara pe mine fetele,dar putin,,mister,, atrage mai mult decat o manifestare libertina. Cele timide, tocmai printr-o retinere a manifestarilor, naturala in cazul lor, sunt mult mai apreciate de baietii cu un caracter stabil in ce priveste relatia cu o fata.

| Anonima264 a răspuns:

Ba da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti frumoasa, de ce nu!?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cum sa nu le placa?
Fetele timide sunt uneori o provocare, iar majoritatea baietilor adora provocarile. Ele sunt cam greu de cucerit, dar nu imposibil.

| Neinteresantul a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Oh, dar cat de gresit zici. Cele timide sunt cel mai usor de cucerit. practic le bagi in relatie cu tine cu japca, pentru ca n-au curaj si nu stiu sa se opuna. Ele vor fi fericite ca au pe cineva, apoi faci ce vrei cu ele. Cele tupeiste iti baga vreo 2 injuraturi si un sut la OO de nu-ti mai trebuie agatat o saptamana.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru Neinteresantul):

Ai dreptate aici, dar as prefera sa fiu cu o fata mai timida si serioasa decat cu una indrazneata si care sa isi bata joc de mine. Fata cu care sunt este mai timida, poate de asta imi plac cele timide, nu stiu laughing. Totusi, cele timide prefera relatii serioase si nu se arunca dupa orice baiat, decat dupa cel la care tin. E doar parerea mea big grin

| Neinteresantul a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Cele timide nu vor neaparat relatii serioase, ci baieti intelegatori. Cu timpul isi vor bate joc de ei. Timiditatea nu tine o viata, ci doar o relatie sau doua. Apoi devin curve. Daca e indrazneata nu inseamna neaparat ca isi bate joc de tine, ci ca e directa si poate e si sincera. Nicio fata normala nu se arunca dupa orice baiat, fie ca e indrazneata sau timida. Dar de obicie, cele timide n-au curaj sa se arunce, ca poate s-ar arunca si ele la orice baiat. Acum depinde si de persoana. Eu unul ma feresc de timide. Le cresti apoi iti dau cu sutul si se duc de obicei la baieti rai, apoi regreta si vin si bocesc la fostul iubit sa le accepte inapoi.

Si stii care e partea amuzanta? Atunci cand ii explici unei fete timde ceea ce am scris eu mai sus, va raspunde cu "dar nu toate sunt asa" sau "eu nu sunt asa".

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Sa stii ca uneori cele dracoase sunt si cele mai des fraierite. Sunt prea sigure pe ele si pica usor, conteaza baiatul.
Insa, eu zic ca si cele timide sunt foarte greu de cucerit. Se lasa greu. Iar asta pentru ca sunt fricoase, timide, le este frica sa se bage intr-o relatie sau sa faca ceva.

| h3r a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Hmm, in mare parte ai dreptate.
Bravo. Sper sa ai parte de una timida in general dar perversa in pat( cu tine ) laughing.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Multe fete timide vor golani. Drept urmare, si-o vor lua in toate gaurile si dupa o luna vor fi din nou singure.

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Stiam ca asta o sa zici. Si stiu de ce ai zis happy.
De aceea prefer sa nu te corectez.
Ai noroc ca imi esti fratiorbatting eyelashes.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Nu sunt fratiorul tau big grin

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Ba da, dar nu vrei sa recunosti!

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Nu sunt! Ia vezi, te bat!

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Gata ca m-am suparat.
Si iar o sa ne stearga astia raspunsuriile!

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Da, daaaa. laughing)) Sa vezi ce-ti fac!

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Pleaca, maine o sa-mi treaca laughing.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Ia vezi tu, stii ca eu iau aproape totul in serios big grin

| daniela281 a răspuns (pentru Neinteresantul):

Poate in mintea ta totul se invirte pe aceeasi faza, insa ceea ce scrii poate intro anumita masura este adevarat, dar te asigur ca nu tot ce spui are o logica.Tu spui ca daca esti timida vei deveni...cine vei deveni, insa te contrazic, fetele timide poate sunt mai retrase, dar crede-ma nu sunt proaste!

| Neinteresantul a răspuns (pentru daniela281):

Multe sunt! Si multe devin curve!

| daniela281 a răspuns (pentru Neinteresantul):

Daca spui asta inseamna ca ai cunoscut astfel de fete.Eu nu spun ca nu se poate intimpla ceea ce zici tu, spun ca nu prea pot sa imi inchipui astfel de fete, totusi eu nu pot sa-ti schimb parea asa ca din partea mea crede ce vrei atata timp cit poti sa dovedesti ceea ce afirmi.

| PpyuiCornelyaa a răspuns (pentru Neinteresantul):

De ce ai crede că toate devin curve?

| 1Mihai1 a răspuns:

Ba da.

| AndyAndrey35 a răspuns:

Iubesc fetele timide, sunt cele mai cautate, sunt la frl ca mine :$

| schmoll a răspuns:

Ba da, decat fetele usoare, cele timide sunt perfecte

| AriannaAri a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia.

| stef112 a răspuns:

Iubesc fetele timide.:*:*:*:X:X da sa aiba si ceva neuroni. nu sa fie batute in cap calcate de tir.

| Sorinacio a răspuns:

Daca sunt sexy sau frumoase da.

| NoLoveU a răspuns:

Nu e adevarat. Unii baieti iubesc fetele timide din multe motive. Unii baieti mereu si-au dorit sa isi protejeze persoana draga de orice pericol. Am cunoscut cativa baieti, care aveau iubite timide si acestia nu se simteau enervati, ba din contra, cu aceasta ''ocazie'' puteau arata persoanei iubite cat de mult o iubeste sau isi doresc ca ea sa fie aproapiat de el, sa ii spune toate secretele, cand are nevoie de el oricat de jenant sau intim este. Alti baieti pur si simplu urasc fetele tupeiste. M-ai sunt cateva motive pentru care unii baietii sunt atrasi de persoane timide, le-am luat pe cele de baza si pe care le-am vazut si in fata ochilor ca nu cumva sa te descurajez cu vorbe goale. Ca incheiere, vreau sa stii ca orice persoana are nevoie de un strop de timiditate, oricat de ''bad'' ar fi el/ea.

| Stefan2323 a răspuns:

Eu iubesc o fata care este ff timida si ea ma iubeste este si ff draguta:*. Deci baietilor le place oricetip de fata daca este draguta

| Tepes_Andrei_1995 a răspuns:

Ador fetele timide, sunt mai blande si mai iubitoare.

| Tepes_Andrei_1995 a răspuns:

Sau sunt eu foarte atragator si se topesc dupa mine.

| firstake a răspuns:

Majoritatea baietilor prefera ca fetele sa fie timide, este sansa lor de a se baga in seama (dar daca si baiatul este timid este cam aiurea) :d