| AlexUnder a întrebat:

Stiu o fata e cu mine in clasa eu o plac foarte mult dar ea nu stiu de cinei place deoarece nu prea comunica cu mine sau din astea dar cate odata mai da semne ca ma place de exemplu se mai uita la mine in ore daca ii cer ceva imi da dar la alti nu mai multe voi ce credeti ma place sau nu macar dati-mi niste sfaturi cum so testez sau cum so cuceresc happy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa se poarte frumos doar cu tine,te prefera si te place.
E felul ei de a te incuraja.
Asa ca,cere-i un id,un telefon,invit-o sa iesiti,spune-i c-o placi, in fine, FA CEVA!
N-o mai lasa sa astepte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te place du-te la ea nu tia iesit? Continua Tia iesit? Continua laughing daca chiar de place marturisestei fara rusine fii barbat

| Loredana_7643 a răspuns:

Eu cred ca te place. Dar ca sa fii sigur de ce n-o intrebi?