| anonim_4396 a întrebat:

m a intrebat o prietena daca stiu urmatoareaa manga(eu nu o situ, pentru ca eu ma uit doar la animeuri si poate o stiti voi)
era cu o fata care placea un baiat si gaseste o carte cu magie si invoca din greseala pe satan, si acesta ii spune ca daca el ii da ce vrea ea la sfarsit ii va da lui virginitatea sa, si povestea continua, si acest baiat de care era ea indragostita era inger, si o sa se bata ei doi in rai pentru ea, si pana la urma acestia doi(satan si fata) raman in iad...si mai departe nu mai stiu. asta e tot ce am putu retine din ce mi a zis prietena mea.
acum intrebare este stiti cum se numeste aceasta manga?
multumesc mult
funda

Răspuns Câştigător
| myire a răspuns:

"Akuma na Eros [17 chapters]
Din greseala o fata il invoca pe Akuma [aka Satana xD] iar el ii promite ca ii va indeplini dorinta in schimbul. virginitatii ei XD A fost draguta manga x3"
extras din:
http://nightanime.all-up.com/t352-ce-manga-ati-citit