| tetetedy a întrebat:

Mai am cateva zile pana la examen, dar nu ma pot concentra la invatat. De vreo luma m- am indragostit de un baiat, un pic mai mare. De fiecare data cand ne intalneam, deveneam mai apropiati. Iar azi, am iesit, eu eram suparata pentru ca ma certasem cu mama. El m-a tinea in brate, ma pupa de obraj si usor m- a pupat si langa buze si am inceput sa ne sarutam. Apoi am fost la el acasa sa vedem un film. Am inceput iar sa ne sarutam, dupa mi-a pus mana de picior si a inceput sa m- a sarute pe gat si dupa sa m-a dezbrace si am sfarsit prin a face dragoste.
Chiar daca sunt sigura ca o sa ma judecati si sunt constienta ca el nu simte altceva in afara de atractie fata de mine, nu stiu cum sa il uit. Va rog ajutati-ma, chiar trebuie sa imi revin, dar nu pot.

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Pfff,avand in vedere ce s-a intamplat chiar ar fi greu sa-l uiti. Spune-i ca ai examen(desi cred ca si el stie) si sa te alse in pace astea 3 zile ca altfel...numai nota de la examen te va face sa-ti revii.Incearca sa te concentrezi si dupa ce dai alea poti sa te intorci iar la el.

| Clockwork a răspuns:

Cam cu cati ani e mai mare?

| tetetedy explică (pentru Clockwork):

Cu 3 ani

| Clockwork a răspuns (pentru tetetedy):

Aia e deja pedofilie