| anonim_4396 a întrebat:

Buna,nu stiu cum as putea sa-mi gasesc o prietena(iubita)ca numai rezist psihic fara cineva langa mine care sa fie tot timpul langa mine si sa-mi ofere afectiune, pur si simplu sa contez si eu pentnru cineva in viata asta. Pana acum nu am avut nici o relatie cu vreo fata, nu prea interactionez cu fetele pot sa zic k de cand ma stiu eu nu am avut macar o prietena, eu stiu o colega cu care sa ma inteleg fff bine.Nu stiu am un complex in fata fetelor, ma pierd imediat cand vb-esc cu o fata, daca s-ar baga in seama cu mine fara sa vreau ii dau de inteles ca nu imi pasa desi eu chiar mi-as dori sa sa-i dau de inteles ca imi pasa. Sunt un tip mai retras, am prieteni ies afara chesti din astea da doar cu baieti pentru ca de iesit cu fete de unde daca nu am nici o prietena sau prietene ci doar prietenistraight face (sa nu se inteleaga k sunt gay)cum am mai zis sunt ff timid cu fetele, sunt mai linistit de felul meu, nu beau, nu fumez, si sunt ffff glumethappyNu stiu chiar nu stiu ce as putea face. Ceva sfaturi? Sper k nu v-am plictisit cu probleme mele, doar k simteam nevoia sa spun cuiva oricui ce ma doare.

2 răspunsuri:
| TashaUhm a răspuns:

Hm`! Ai mai pus o astfel de intrebare. si totusi o sa iti raspund again`!laughing
Mai cu tupeu. nu risti nu castigi`!
Da-mi trei motive pentru care nu ai putea sa incerci cu o fata?
O sa ajungi sa regreti, as putea spune, timpul pierdut incercand sa aflii sfaturile si parerile altora, in loc sa fi mai indraznet.
Pur si simplu. te duci la o fata si te bagi in seama(Buna pisi. ce faci..etc)

| Alexandra0005 a răspuns:

Hmm dupa parerea mea ar fi bine sa devii putin mai indraznet, bagate in seama cu fetele ...altfel nu faci nimic si daca iti place de vreo fata vorbeste cu ea cunoastetiva mai binewinking. Arata ca iti pasa! Bafta la fetewinking :*