| anonim_4396 a întrebat:

Buna,nu stiu cum as putea sa-mi gasesc o prietena(iubita)ca numai rezist psihic fara cineva langa mine care sa fie tot timpul langa mine si sa-mi ofere afectiune, pur si simplu sa contez si eu pentnru cineva in viata asta. Pana acum nu am avut nici o relatie cu vreo fata, nu prea interactionez cu fetele pot sa zic k de cand ma stiu eu nu am avut macar o prietena, eu stiu o colega cu care sa ma inteleg fff bine.Nu stiu am un complex in fata fetelor ma pierd imediat cand vb-esc cu o fata, daca s-ar baga in seama cu mine fara sa vreau ii dau de inteles ca nu imi pasa desi eu chiar mi-as dori sa sa-i dau de inteles ca imi pasa. Sunt un tip mai retras, am prieteni ies afara chesti din astea da doar cu baieti pentru ca cu fete de unde daca nu am nici o prietena sau prietene ci doar prietenistraight face(sa nu se inteleaga k sunt gay)cum am mai zis sunt ff timid cu fetele, sunt mai linistit de felul meu, nu beau, nu fumez, si sunt ffff glumethappy.Nu stiu chiar nu stiu ce as putea face. Ceva sfaturi? Sper k nu v-am plictisit cu probleme mele, doar k simteam nevoia sa spun cuiva oricui ce ma doare.sad

5 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pai normal ca daca nu vorbesti cu ele nici nu o sa atragi nici una, vrei sa pice din cer? Ia incearca sa fii mai indraznet si sa vorbesti si cu fete sa vezi cum se schimba situatia.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Daca esti glumet ia-ti inima in gat si du-te si fa glume cu fetele sunt multe fete care cauta baieti linistiti (la locul lor ) nu te lasa batut ai viata inainte a sa existe si pentru tine fete nu te teme nu pleca cu ideea Nu ma place nimeni incearca sa fii tu insuti

| hecamefrommetalland a răspuns:

Încearcă să interacționezi cu ele când sunt singure, cu un salut, cu un subiect inteligent și tot așa...

| Andwta a răspuns:

Cauta si tu pe net sau mai iesi in oras. Invata sa fi mai curajos si indraznet, poate vei reusi sa cuceresti o fata

| AndaDaniela a răspuns:

Persoana care trebuioe sa stea langa tine apare la timpul potrivit... Daca iei pe oricine(ce nu ti.se potriveste)risti sa suferi mai mult decat daca nu ai pe nimenibig grin!