| Deea831 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep.Un baiat din scoala cu care vorbeam..adica ne salutam cand ne intalneam..m.am intalnit intr.o seara cu el si prietenii lui (cu care ma intelegeam si eu bine) din intamplare pe strada..am stam cu ei (eu eram cu o prietena) si cand am plecat acel baiat m.a sarutat... oricat m.am opus eu, el m.a sarutat si eu i.am dat o palma... apoi am mai vorbit prin mesaje ca mi.a cerut numarul.de telefon...doar ca in ultima perioada nu prea imi da importanta.mie acum imi place de el.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa stii ca un baiat/barbat nu saruta o fata/femeie doar asa din senin, dintr-un simplu impuls de moment.I-ai fost in inima lui cu mult dinainte de acea intamplare si atunci s-a gandit ca este momentul sa-ti arate ce sentimente il anima si te-a sarutat contrar vontei tale cu toata opozitia ta. Daca sentimentul ar fi fost ceva de moment si nu simtea ceva deosebit fata de tine te asigur ca nu ar fi continuat incercarea de sarut si ar fi renuntat.Sa stii ca pe el l-a durut refuzul tau, palma nici nu a simtit-o, asa ca te sfatuiesc sa-l anunti ca ai dori din toata inima sa-l saruti pe obrazul cu pricina ca sa-i treaca durerea. Fa asa cum ti-am propus, sper sa accepte ceea ce ar insemna ca te reprimeste in sufletul lui alaturi de inima sa.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

L-ai ranit in orgoliul lui de mascul de fata cu ceilalti.Ai putea sa-i spus ca iti pare rau, ca ai fost impulsiva dar ii ceri sa te ierte, incearca sa dregi lucrurile poate te va intelege si iti va ierta si palma nemeritata. Cere-i iertare fara suparare.

| Deea831 explică (pentru corbulalbrosu):

I.am cerut scuze atunci cand vorbeam prin sms cu el si m.a iertat.

| neutrino a răspuns:

Du-te si tu si pupa-l!

| valentinamarinamary a răspuns:

Tipic.laughing.s-a cam intors roata, parerea mea este ca trebuie sa o rotesti la lochee heedeci daca nu ai inteles mai pe scurt nu ii mai da nici tu importanta chiar daca cred ca ti-e greu! Daca te place si el intr-adevar o sa te caute daca nu asta e, altu! Lumea nu se poate opri la un singur baiat!
:**

| LoveSleep a răspuns (pentru valentinamarinamary):

"Tipic".
Ai dreptate. Explică-mi și mie, nu reușesc să înțeleg. De ce naiba se întâmplă mereu așa? E de tot râsul.

| valentinamarinamary a răspuns (pentru LoveSleep):

Pentru ca baietilor cu atat le dai mai multa atentie cu atat isi pierd interesu... si cred ca e si invers!