| Creeaatzaa a întrebat:

pana acum vorbeam cu un baiat pe mess ..si tot imi punea emoticonurile astea :*:* big hug happy ...credeti ca ma placea?! de o vreme nu mai vorbesc cu el..adica el nu ma mai baga in seama! ce sa fac?

5 răspunsuri:
| ellena99 a răspuns:

Daca iti trimite aceste semne nu inseamna ca te place.Asa fac si eu cu multe persoane pe care nu le consider nici macar amici.

| 5a a răspuns:

Eu nu mai vorbesc cu o fata pe messenger in jur de 4 saptamani, vorbeam cu ea si dintr-o data iese de pe mess sa mearga la somn, da nu mi-a zis "pa" sau ceva de genu, a iesit asa de parca eu vorbeam singur.
Nu am mai bagat-o in seama 3-4 zile si apoi imi scrie "mai traiesti? " da ce folosesc ca eu nici nu eram acasa ca sa-i pot raspunde, in fine de atunci n-am mai vorbit cu ea da nici ea nu s-a mai bagat in seama cu mine crezand ca i-am intros aceeasi moneda dar de fapt nu eram acasa laughing mda ce chestie.
Si mai este o faza tot asa, am o poloneza la munca nu mia vorbesec cu ea de saptamana trecuta si am de gand mult timp sa nu-i mai vorbesc, nu-i zis nici salut nici pa si ea la fel laughing ori cum asa e mult mai bine, imi place linistea :X

Lasa-l pe el sa te bage in seama, poate a fost putin bizi. Ai si tu rabdare si lasa-l pe el sa vina la tine.

| Creeaatzaa explică (pentru 5a):

L-am lasat laughing cred ca o saptamana. pana acum era foarte frumos, vorbeam cu el, il interesa problemele mele, dar de o saptamana aproape nici nu ma mai baga pe mess in seama..parca sunt invizibila sad

| Creeaatzaa explică:

Eu tot il evitam nu il mai bagam eu in seama..si ma trezesc ca el imi spune pe mess"buna dimineata! :*:*" la noi era program seara si dimineata..si el mi-a zis intr-o zi "sa il mai bag si eu in seama

| alexandraarsulescu1322 a răspuns:

Parerea mea e sa nu iti faci iluzii degeaba. Acele semne puse pe messenger nu arata daca ii place sau nu de tine. Lucrurile astea se vad prin fapte concrete
Bafta!