| SpeșălGirl a întrebat:

Am inceput sa vorbesc cu un baiat pe facebook si imi place foarte mult de el.De mai multe ori am inceput eu discutia,si ieri ma gandeam sa il chem in oras.L-am chemat, si mi-a zis ca weekend-ul ata e plecat cu prietenii la Bucuresti si ca ne vedem weekend-ul viior.Credeti ca minte?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...poate chiar e plecat. Totusi, e un week-end prelungit e normal sa plece. Nu ai de ce sa te ingrijorezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vei vedea week-endu' viitor big grin daca te minte ia masuri ca esti fata bravo si te descurci succeswinking

| Bestia98 a răspuns:

Nu prea trebuie sa incredere in cineva pe care nu-l cunosti. Fii mai precauta.

| Desteapta21 a răspuns:

Da,probabil minte. Zice ca weekendu-l asta e plecat si asta înseamnă ca te evita