| Amidepsi a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata...Adica o cerere: Povestiti primul sarut.Si eu vreau detalii si sentimente si mai mult de trei randuri.
Mersic si va pup si eu!(prieteneste):*

6 răspunsuri:
| Catenstein a răspuns:

Primul sarut a fost cu cel mai bun prieten cred ca aveam5 anilaughingam mers pe o banca si m-a invitat sa stau la el in brate...love struckapoi mi-a pus mana pe obraz si ne-am sarutat...nu a fost cine-stie-ceoh go onlove struck

| Missperfect a răspuns:

Primul sarut a fost...nu pot sa spun ce dezgust! a fost oribil...imi venea sa vomit in gura lui urat mirositoare de parca ar fi mancat 1 kg de ceapa si o jumate de kg de usturoi! si dintii lui care nu au cunoscut niciodata pasta de dinti! Ps. ceapa cu usturoi rea combinatie!

| TrollHeart a răspuns:

Pai... a fost ca cel mai frumos moment din lume! pe moment parca nimeni nu era pe planeta si erati intr-o fericire nestabilita! pentru alti o mozoleala scarboasa!

| YoppKidde a răspuns:

Primu sarut? pai sa vedem cu o noapte inainte ea vroiea sa ne sarutam si eu batman numi dadeam seama cand am ajuns acasa imi dadu mesaj " de ce draq nu mai sarutat" eu " ha?" si a doua zi am decis sa ne intalnim sa terminam ce am inceput in seara respectiva binenteles nu ne-am sarutat din prima si am mers la un catel neam pus jos pe niste trepte si catelu incearca sa o linga pe fata si am zis eu " saruta bine cutu" si atunci ea m-a sarutat pe mine a fost ceva extraordinar am zis ca nu vreau sa ma mai spal pe dinti de atunci, e un sentiment frumos happy

| tudyzor a răspuns:

Pot sa zic ca sunt un tip trist.Primul meu sarut nu a fost ceva special, adica nu a fost special deloc.A fost un pupat ca aia mici si cam atat!laughing))

| Weeds_6656 a răspuns:

Am fost foarte timid pana m-am sarutat prima data. Fata din povestea mea s-a rugat de mine, nu mint, aproape 2 ore sa ne sarutam si tot nu vroiam. ca pana intr-un final am facut-o!hee hee