| EyesSad17 a întrebat:

Buna TPU am o prietena foarte buna Cand era ea mica mi-a povestit ca era doua lesbience care se sarutau in fata ei si a si vazut ca au facut acel lucru dar nu stiu ce a patit ea in trecut pe atunci ea avea 4 ani si intrebarea mea este VA AVEA Probleme CAND VA FI LA varsta de 18 ani chiar mai mult plus ca o vad ca se uita la corpul fetelor si nu stiu ce e cu ea zice ca ii plac persoanele find un baiat sa fie feminin iar fetele mai masculine si imi este frica intr-un fel de ea Va jur ca este adevarat va rog ajutati-ma dau funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa discuti cu ea. Intreab-o daca este adevarat ce a inceput sa simta fata de fete. Daca afli ca este si ea lezbiana, poate ai putea sa incerci sa consulte un psiholog o vreme, el ar fi persoana potrivita sa o ajute. Ar mai fi varianta de a incerca sa o combini cu un baiat pe gustul ei. Daca se va simti bine in relatie, poate va uita de aceasta "atractie" ciudata pentru fete. Cine stie, poate va ajuta!
Mult succes si o zi buna iti doresc!happy

3 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Eh, in ziua de azi ce spui tu, asta e ceva normal. Prietena ta a vazut ce nu a trebuit cand a fost mica si acum vrea si ea sa incerce. Clar va fi bisexuala, ii va placea si baietii si fetele dar cu timpul va ramane cu un baiat. Nu te ingrijora, lumea este plina de asa ceva, vor si ele sa incerce lucruri noi, asta e tot.

| mykkki a răspuns:

Pai draga poate a ramas cu ceva de atunci si daca nu a avut niciun prieten de sex masculin poate da'ia combin'o cu cinevabig grin

| Mist a răspuns:

Kill it with fire...tongue doar glumeam. posibil sa ii fi afectat mintea, copii cand sunt mici absorb oricee informatie.ori asta ori vrea sa te bage in sperieti pe tine laughing