| EyesSad17 a întrebat:

Buna TPU am o prietena foarte buna Cand era ea mica mi-a povestit ca era doua lesbience care se sarutau in fata ei si a si vazut ca au facut acel lucru dar nu stiu ce a patit ea in trecut pe atunci ea avea 4 ani si intrebarea mea este VA AVEA Probleme CAND VA FI LA varsta de 18 ani chiar mai mult plus ca o vad ca se uita la corpul fetelor si nu stiu ce e cu ea zice ca ii plac persoanele find un baiat sa fie feminin iar fetele mai masculine si imi este frica intr-un fel de ea Va jur ca este adevarat va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca are astfel de episoade si de conceptii, poate ajunge si ea sa aiba tendinte bisexuale sau sa devina o lesbiana de ce nu... Frica nu cred ca are de ce sa-ti fie, de cate violuri comise de lesbiene ai auzit?

| EyesSad17 explică:

Violuri de lesbiene? nu