| adiutza a întrebat:

Buna TPU am un iubit de vreo doua luni si... eu vreau sa ne sarutam pentru prima oara cum sa il conving sa ma sarute

7 răspunsuri:
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Pai nu va mai sarutati daca nu are nici unul curaj.Cineva trebuie sa ia initiativa.

| Lia09 a răspuns:

De ce nu faci tu primul pas? Nu exista nici o regula ca baiatul trebuie sa fie cel care te saruta pentru prima data. Daca iti doresti, fii mai indrazneata si preia initiativa!

| LicuriciPlici a răspuns:

Nu poti sa il convingi trebuie sa o faca el ca vrea sau din impuls dar in niciun caz nu poti sa il convingi tu sa te sarute, probabil e timid sau crede ca nu a venit timpu si nu e pregatit de pasul asta nu esti tu
O sa vina si impulsulhappy

| adiutza explică (pentru LicuriciPlici):

Pai asta era problema si el vra sa ne sarutam dar nu are curaj

| Partek a răspuns:

Totul vine de la sin! Daca esti convinsa ca te iubeste asa este! O sa te sarute la timpu potrivit! Nu te alarma poate e doar putin sfios, timid. Sper ca te-am ajutat :*