| DSGline a întrebat:

:* Am un par mai rebel cum sa zic adica firul de par este mai gros si dur. Iar cu fixativ nu prea merge sa imi fac "freza" ce ziceti oare ceara ar putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Da, incearca ceara strong. Si incearca sa cauti ceva sampoane care sa-ti mai catifeleze si inmoaie parul. Schimba produsele pana gasesti unul convenabil, altceva n-ai ce face. Spor, si sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| SoricelulDero a răspuns:

Salut eu ma fac cu fixatin dar tu pot sa te dai tot u fixativ si zis ca nu merge te-ai uitat ce numar e?
Fixativele sunt de la 1 pana la 5.
Cu cat numarul e mai mare cu atat mai puternic e fixativul.
Daca tot nu merge poti sa te dai cu spuma super strond nu incerca alt ceva iti va ranii parul.
Funda pls? :3