| Kristinake a întrebat:

aveam o procura care a facut-o tatal meu si era foarte boțită și am vrut să o îndrept cu fierul de călcat,și am dat peste ea,pe ambele părți și s-a luat cateva litere,și am scris cu pixul de asupra.laughing Stiu ca e o prostie totala, dar poate fi vreo problema la aeroport? As vrea sa fac alta noua, dar nu stau in relatii foarte bune cu tatal. crying HELP

5 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

laughingBuna,scuze dar chiar este amuzant ce ai facut tuhappy.Nu stiu daca vei avea probleme la aeroport din cauza asta, insa, in orice caz, faptul ca nu esti sigura 100% ca poate fi o problema nu inseamna sa stai linistita si sa mergi acolo ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.Pentru orice eventualitate, eu zic ca ar fi mult mai bine daca ti-ai convinge tatal sa te ajute sa faci alta noua.Pana la urma este tatal tau,nu un strain,si chiar daca nu sunteti in relatii foarte bune, ar trebui sa te ajute, ar trebui sa o faca gandindu-se la legatura voastra de sange, la faptul ca esti fiica lui, nu o vecina sau o nepoata.Bye!

| Kristinake explică (pentru LifeIsColour):

Nu prea cred, adica asta care a facut-o e a doua, si nici nu stiu cum sa-i spun. crying

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Vai ce ghinion ai spart vreo oglinda cumva?
nu cred ca va fi vreo problema dar a sa inceapa sa rada toti cei care vad procura asas ca ai dreptate e o prostie totala

| Maria428 a răspuns:

Ar fi bine sa ii zici fiindca vei da de alte necazuri mai incolo. Incearca sa il faci sa creada ca ai vrut sa il ajuti si poate vei reusi. happy

| deliamaria2012 a răspuns:

Chiar daca nu te intelegi foarte bine cu tatal tau trebuie sa-i spui sigur o sa inteleagawinking