| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Ce fac elevi? Merge scoala? Eu in ultimul timp sunt catalogat fitosul clasei si as vrea sa scap de asta, nu sunt fitos chiar de loc. Ce sa fac sa scap de barfitori care ma fac fitos la orice pas? Multumesc si succes la scoala!

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai nu te sfatuiesc sa faci ceva anume, decat sa i lasi in pace pur si simplu!

| Wehrmacht a răspuns:

Merge,merge,profa de mate nici n-a venit la ultima ora dupa ce i-a spus dirigintei "De luni dau militaria jos din pod la clasa asta"(nu-s cuvintele exacte).