| dennis17 a întrebat:

Buna TPU

Ce parere aveti despre crema Mibazon in sensul daca este buna pentru vindecarea urmelor de la cosuri. Pot sa o folosesc chiar daca am tenul gras?

2 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Da e foarte buna pentru vindecarea cosurilor si urmelor de la acestea. Contine mai mult antibiotic decat celellte creme si solutii si de aceea e mai eficienta. Daca ai tenul gras bineinteles ca poti sa o folosesti pentru ca tot intra in piele. Daca e cazul te poti da seara iar apoi dimineata te poti spala pe fata dimineata cu BioTen, Clean&Clear(desi pentru tenul gras e mai bun BioTen si mai ieftin) sau orice altceva.

| DonMecanico a răspuns (pentru MouSSEauChoColat):

Tot cautam sfaturi in legatura cu Mibazon, si am gasit intrebarea pusa de acest user, vad ca esti singura care ia raspuns, ar trebui sa-ti dea funda :*, in cat timp da rezultate? si e buna si pentru acnee / pete?