| IuliaIvan16 a întrebat:

Cum pot sa ii dovedesc prietenului meu ca il iubesc fara sa facem sex? Cel mai bun primeste fundita

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

O relatie adevarata nu exista fara sex dar asta nu inseamna ca tipul nu trebuie sa astepte (macar o luna, 2) daca tu nu vrei sa va grabiti si daca el chiar tine la tine. Nu stiu daca tu trebuie sa ii dovedesti. Tu doresti sa astepti putin iar el trebui sa respecte asta (cata vreme e si timpul rezonabil)

| Yosifica a răspuns:

Da ii poti dovedi prin sentimentele pe care le simti pentru el, daca intr-adevar pentru el conteaza va aprecia si nu se va rezuma la sex, daca te iubeste te intelege, depinde si d evarsta voastra si de ''gusturile'' lui

| IuliaIvan16 explică (pentru Yosifica):

Eu am 14 ani, el are 16. Stiu ca, poate nu ma credeti, dar chiar il iubesc. :*

| Andralove567 a răspuns:

Pai... daca el vrea neaparat sa faceti sex inseamna ca nu te iubeste pentru ca o relatie nu se rezuma doar la sex